Sezóna 2021/22

Nominace

Sobota 9.10 Prostějov Krajská Soutěž

Adresa: ulice Olympijská

Sraz:9:15( 10:00-12.00)

Nominace:Širůček, Alka, Baláš, Novosad, Polcr, Hradil, Špalek, Luňák, Kocián

Trenéři: Zatloukal, Dohnálek

 

Neděle 10.10 Přátelské útknání Vyškov

Místo: hrajeme na H2, sraz na hale

Sraz: 9:15

Nominace: Kaczmarcyk, Kaláb, Šálek, Hilbert, Plánička, Pavlinec, Konrád, Foretník, Subota, Zbožil

Trenéři: Zatloukal, Dohnálek

 

Úterý 12.10 Pohár mládeže Ivančice

Adresa:  Ivančice 1262

Sraz: 9:00

Nominace:Širůček, Alka, Baláš, Novosad, Polcr, Hradil, Špalek, Luňák, Kocián

Trenéři: Zatloukal, Dohnálek

 

 

❗️Všichni hráči přijedou ve vycházkovém oblečení. S sebou veškerou výbavu na zápas vč. míče č. 4, chráničů, (termoprádlo, šusťáková bunda, mikina) hygienických potřeb,svačiny a pití.❗️

Tréninkový plán

🟦PO- 16:30 – 18:30 ‼️pozor změna‼️ budeme hrát srovnávací utkání přípravek Sigmy na H2. 

Sraz nejpozději 16:15 v šatně na hale.

🟦ÚT-  17:00-18:45 trénink Řepčín, sraz v šatně nejpozději 16:45! 

🟦ST- 16:45-17:45 Dobrovolný trénink H2

🟦ČT- 17:00-18:45 trénink Řepčín, sraz v šatně nejpozději 16:45! 

🟦PÁ- VOLNO

🟦SO- Krajská soutěž Prostějov+ Přátelské utkání v řešení.

🟦NE- VOLNO

Tréninkový plán

🟦PO- 17:00-18:45 trénink Řepčín, sraz v šatně nejpozději 16:45! 

 

🟦ÚT- Triangl Sparta Brno

 

Sraz: 10:00 (11:00-13:00).

Adresa: Vojkovice u Brna, Sportovní 328, 66701 Vojkovice, 

Nominace: Širůček, Polcr, Hradil, Alka, Novosad, Luňák, Kocián, Foretník, Baláš, Kaczmarcyk, Konrád, Subota, Šálek

11:00-11:30 FC Sparta Brno – Sigma Olomouc

• 11:40-12:10 Sigma Olomouc – Baník Ostrava

• 12:20-12:50 Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno

Trenéři: Zatloukal, Dohnálek, Skopal

Prosím o dopravu pro trenéry.

 

 

🟦ST- 16:45-17:45 Dobrovolný trénink H2

 

🟦ČT- 17:00-18:45 trénink Řepčín, sraz v šatně nejpozději 16:45! 

 

🟦PÁ- VOLNO

 

🟦SO- Triangl Slovácko

Sraz: 8:15

Adresa: Stonky 566, Uherské Hradiště. U hlavního stadionu. 

Nominace: Širůček, Baláš, Alka, Polcr, Konrád, Kaczmarcyk, Pavlinec, Hradil, Luňák

9:00

Olomouc : Opava

 

10:00

Slovácko : Olomouc

 

11:00

Sparta Brno : Olomouc

Trenéři: Zatloukal, Dohnálek

Prosím o dopravu pro trenéry.

 

Krajská soutěž Šumperk

Sraz: 8:45 (9:30-11:30).

Adresa: Žerotínova 1691, 787 01 Šumperk

Nominace: Forerník, Novosad, Kocián, Špalek, Plánička, Šálek, Kaláb, Hilbert, Zbořil??

Trenér: Skopal

Prosím o dopravu pro trenéra. 

🟦NE- VOLNO

 

❗️Všichni hráči přijedou ve vycházkovém oblečení. S sebou veškerou výbavu na zápas vč. míče č. 4, chráničů, (termoprádlo, šusťáková bunda, mikina) hygienických potřeb,svačiny a pití.❗️

Nominace na víkend

Sobota Triangl Opava

Sraz: 13:00 (14:00-18:00)

Adresa: UMT Kylešovice, ul. U Hriste, Opava Kylešovice

Nominace: VŠICHNI

Trenéři: Zatloukal, Dohnálek

Prosím o dopravu pro trenéry.

 

Neděle Krajská soutěž Olomouc

Sraz 11:15 (12:00:14:00)

Adresa: hala Sigma, hrajeme na H2

Nominace: Plánička, Baláš, Alka, Novosad, Polcr, Hradil, Luňák, Foretník

Prosíme tatínky o pomoc s uklizením hřiště.

Trenéři: Zatloukal, Skopal, Dohnálek, Ďurďa

Tréninkový plán 20.9-26.9

🟦PO  17:00-18:45 Trénink Řepčín, sraz nejpozději 16:45 v šatně.
🟦ÚT  17:00-18:45 Trénink Řepčín, sraz nejpozději 16:45 v šatně.
‼️od 18:30 proběhne na tribuně informační schůzka s trenérkou, co má na starosti středeční doplňkové tréninky. Udělejte si prosím čas a dojděte. Moc děkuji.‼️
🟦ST   16:45-17:45 Dobrovolný trénink H2
🟦ČT   17:00-18:45 Trénink Řepčín, sraz nejpozději 16:45 v šatně!
🟦PÁ  VOLNO
🟦SO  Triangl Opava 14:00
🟦NE  Krajská soutěž Olomouc 12:00

Nominace na víkend

Sobota 18.99

Adresa: Legionářská 101, 798 41 Kostelec na Hané

Sraz: 7:30 z organizačních důvodů(9:00-16:30).

Nominace: VŠICHNI

 

Neděle 19.9 Krajská soutěž Uničov

Adresa: U Stadionu 619, 783 91 Uničov

Sraz: 8:15(9:00-11:00).

Nominace: Luňák, Širůček, Kocián, Foretník, Pavlinec, Kaczmarcyk, Novosad, Hilbert, Alka,

 

Trenér: Ďurďa( prosím o dopravu).

Tréninkový plán 13.9-19.9

🟦PO  17:00-18:45 Trénink Řepčín, sraz nejpozději 16:45 v šatně‘

🟦ÚT  17:00-18:45 Trénink Řepčín, sraz nejpozději 16:45 v šatně!

🟦ST   17:00-18:00 Dobrovolný trénink H2

🟦ČT   17:00-18:45 Trénink Řepčín, sraz nejpozději 16:45 v šatně!

🟦PÁ  VOLNO

🟦SO  Turnaj Kostelec na Hané

🟦NE  Krajská soutěž Uničov

Nominace na víkend

Sobota Valašské Meziříčí 

Sraz: 7:45

Adresa: Lhotka nad Bečvou 12

Startovné:1500,-

Nominace: Širůček, Novosad, Kaczmarcyk, Špalek, Luňák, Plánička, Alka, Polcr, Foretník

Trenéři: Dohnálek, Zatloukal

Kluci budou mít veškeré vycházkové oblečení, tréninkovou mikinu a dres, míč, láhev na pití, věci do sprchy a svačinu.

Prosím o dopravu pro trenéry.

 

 

Neděle Krajská soutěž Olšany

Sraz: 8:45

Adresa: hřiště Olšany u Prostějova 

Nominace: Zbořil, Subota, Foretnik, Pavlinec, Kaláb, Kocián, Polcr, Hilbert, Hradil

Kluci budou mít veškeré vycházkové oblečení, tréninkovou mikinu a dres, míč, láhev na pití, věci do sprchy a svačinu.

Trenéři: Skopal, Zatloukal

Tréninkový plán 6.9-12.9

🟦PO 6.9 17:00-18:45 Trénink Řepčín, sraz nejpozději 16:45 na hřišti!! Bez šatny.

🟦ÚT 7.9 17:00-18:45 Trénink Řepčín, sraz nejpozději 16:45 na hřišti!! Bez šatny.

🟦ST 8.9 17:00-18:00 Dobrovolný trénink H2

🟦ČT 9.9 17:00-18:45 Trénink Řepčín, sraz nejpozději 16:45 v šatně! 18:00 schůzka s rodiči na tribuně!

🟦PÁ 10.9 VOLNO

🟦SO 11.9 Turnaj Valašské Meziřičí

🟦NE 12.9 Krajská soutěž Olšany

Nominace na víkend

Sobota 4.9  Turnaj Slovácko

Sraz: 8:15 (9:00-14:30)

Adresa: Nedakonice 19, 68738

Startovné: 1500,-

Soupeři: 1.FC Slovácko 1, 1.FC Slovácko 2, Trenčín, Sparta Brno, Slovan Bratislava 1, Slovan Bratislava 2

Nominace: Alka, Polcr, Konrád, Luňák, Širůček, Kocián, Subota, Kaszmarcyk, Novosad, Špalek, Hradil

 

Kluci budou mít veškeré vycházkové oblečení, tréninkovou mikinu a dres, míč, láhev na pití, věci do sprchy a svačinu.

Prosím o dopravu pro trenéra Zatloukala a pro trenéra Dohnálka z Přerova.

 

Neděle 5.9 Krajská soutěž Hranice

Sraz: 13:15

Adresa: Žáčkova 1442, 753 01 Hranice

Soupeři: Nové Sady, Šumperk, Přerov

Nominace: Hibert, Foretník, Subota, Alka, Špalek, Kaláb, Baláš, Novosad, Pavlinec, Plánička

 

Kluci budou mít veškeré vycházkové oblečení, tréninkovou mikinu a dres, míč, láhev na pití, věci do sprchy a svačinu.

Prosím o dopravu pro trenéra Zatloukala.