Tréninky

Týdenní plán 3.12 – 9.12

Pondělí – TJ 17:30 Čajkaréna

 

Středa – TJ 16:30 Čajkaréna

 

Čtvrtek – TJ 17:30 hala Sigma – sraz 17:00 u budovy

 

Neděle – halový turnaj Uničov (1 tým) – nominace po středečním tréninku

 

Sraz před každou TJ je 30 min. !

 

 

Týdenní plán 26.11 – 2.12

Pondělí – TJ 17:30 Čajkaréna

 

Středa – TJ 16:30 Čajkaréna

 

Víkend – volno

 

Sraz před každým TJ je 30 minut !

 

Prosím rodiče, aby dohlédli na kluky při chystání se na trénink !!! Děkuji

Týdenní plán 19.11. – 25.11

Pondělí – TJ 17:30 Čajkárna

 

Středa – TJ 16:30 Čajkárna

 

Čtvrtek – TJ 18:45 – 20:00 hala Sigma (sraz 18:15 hod. před budovou)

 

Sobota – triangl Spytihněv – (pořádá 1.FC Slovácko). Jedná se o odpolední tréninkové utkání (cca od 14:00 do 17:00 hod.)

              – nominace bude zveřejněna ve středu po tréninku

              – účast týmů  : MŠK Žilina, 1.FC Slovácko, SK Sigma Olomouc

 

Prosím, kdo neodevzdal /neodeslal potvrzení o platbě příspěvků, tak ať tak učiní ! Nejpozději do středy ! Děkuji

 

Sraz před začátkem tréninku je 30 min !

 

 

Týdenní plán 12.11. – 18.11.

Pondělí – TJ 17:30 Čajkaréna

 

Středa – TJ 16:30 Čajkaréna

 

Čtvrtek – povinné zhlédnutí pohárového utkání A týmu proti Zlínu + nástup  – Horák, Lysý, Mohyla, Tománek, Alka, Hilbert, Subota, Neudik, Kaláb, Hradil, Minařík, Plánička, Jarma, Kocián, Pavlinec, Jára

                      – kluci půjdou fandit společně s trenéry. Po skončení zápasu vám budou předáni !

                     – sraz před hlavní budovou v 16:15 hod. Začátek zápasu v 17. hod

                  

Víkend – volno

 

Sraz před každou TJ 30 minut !!!

Týdenní plán 5.11 – 11.11

Pondělí – TJ Čajkaréna 17:30 – 18:30 hod.

 

Středa – TJ Čajkaréna 16:30 – 17:30 hod.

 

Víkend – volno

 

Sraz před začátkem každé TJ je 30 min !

Týdenní plán 29.10 – 4.11

POZOR ! Od příštího týdne začínáme trénovat v hale ! 

 

Pondělí z důvodu podzimních prázdnin volno !

 

Středa – TJ 16:30 Čajkaréna

 

Čtvrtek – TJ 17:30 hala Sigma (sraz 17:15)

 

Víkend – volno

 

Veškeré důležité informace ohledně halových tréninků naleznete v sekci informace pro rodiče !

 

Týdenní plán 22.10 – 28.10

Úterý – TJ 17:00 Řepčín

 

Čtvrtek – TJ 17:00 Řepčín

                  – na začátku tréninku proběhne krátká schůzka s rodiči nominovaných hráčů na turnaj do Ostravy !

 

Sobota – festival fotbalu Ostrava (pořádá Baník) – od 9:00 do 12:00 cca

               – nominaci zveřejním ve středu

              

 

Týdenní plán 15.10 – 21.10

Úterý – 17:00 TJ Řepčín

 

Čtvrtek – 17:00 Řepčín – PÚ Chválkovice

 

Sobota – zástup za kategorii U8 na okresním přeboru v Chválkovicích od 9:30 hod. Nominaci zveřejním po čtvrtečním tréninku.

 

Připomínám, že sraz na každou TJ je v 16:30 hod. !!!

Týdenní plán 1.10 – 7.10.2018

Úterý – TJ Řepčín 17:00 (zpěvák Marek Lebeda)

             – po tréninku proběhne krátká schůze s rodiči !

 

Středa – OP Velký Týnec 16:15 (sraz 15:15 na místě)

              – Ti, co nebudou hrát v Týnci jdou společně fandit na utkání Evropské ligy U19 proti Mariboru

 

Čtvrtek – TJ Řepčín 17:00

 

Neděle  – OP Sigma H2 – 13:00 hod. (nominace po čtvrtečním tréninku)

 

Sraz na každou TJ nejpozději v 16:45 hod ! Aby měli kluci čas na převlečení !

S sebou teplé oblečení !

Týdenní plán 24.9 – 30.9.2018

Úterý – TJ 17:00 Řepčín

 

Středa – nástup na pohárové utkání proti Třinci od 17:00 hod. Sraz v 16:00 před  hlavním vstupem Androva stadionu ! Nahlášená jména : Tománek, Alka, Kaláb, Minařík, Subota, Plánička, Hradil, Jára, Ordoš, Luňák, Jarma, Krch, Petula, Horák, Mysliveček, Foretnik, Lebeda

 

Čtvrtek – TJ 17:00 Řepčín

 

Neděle – OP Dub nad Moravou 12:00 (sraz 11:00 hod.). Nominace bude zveřejněna po čtvrtečním tréninku !

 

Prosím, aby kluci měli na každou TJ nabalené teplé oblečení !!!

Sraz na každou TJ nejpozději v 16:45 hod. !!!